فروش سنگ
خانه / سنگ تراونیکس / تولیدی سنگ تراونیکس محلات

تولیدی سنگ تراونیکس محلات

سنگ تراونیکس محلات، یکی از سنگ های زیر شاخه ی سنگ های آهکی است که از ترکیب دو نوع سنگ مرمر و تراورتن به دست می آید. سنگ تراونیکس امروزه در ساخت و تزیین نمای بیرونی و داخلی ساختمان ها و همچنین در ساخت آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی کاربرد گسترده ای دارد. تولیدی سنگ تراونیکس محلات

استحکام سنگ تراونیکس محلات

استحکام سنگ تراونیکس محلات

سنگ تراونیکس، یکی از سنگ هایی است که جزو شاخه ی سنگ های آهکی به شمار می رود. همچنین این سنگ ترکیبی از دو نوع سنگ مرمر و تراورتن است. یکی از ویژگی های سنگ تراونیکس وجود تنوع رنگ در این نوع سنگ ها می باشد. سنگ تراونیکس از معادن متنوع و گوناگونی در ایران استخراج می شود که از آن جمله می توان به معادن نطنز، آذرشهر، یزد و شهرستان محلات اشاره کرد.

شهرستان محلات یکی از مهم ترین و مطرح ترین معادن استخراج سنگ تراونیکس را دارا می باشد. برای سنگ تراونیکس خصوصیات و ویژگی های متعدد و متنوعی ذکر شده است که یکی از اصلی ترین آن ها استحکام سنگ تراونیکس است. نکته بسیار حائز اهمیت دیگری که درباره سنگ های تراونیکس مطرح است، کاربرد های گوناگون این سنگ در مواردی گوناگون است که از مهم ‌ترین این کاربردها می‌توان به استفاده از این سنگ در طراحی و زیباسازی نمای داخلی ساختمان ها، دیوارها و همچنین استفاده از این سنگ ها در ساخت سرویس های بهداشتی اشاره نمود.

به علت میزان استحکام بالایی که سنگ های تراونیکس دار می باشند از این نوع سنگ ها هم در نمای بیرونی ساختمان ها و هم در نمای داخلی ساختمان ها برای ساخت پله ها، دیوارها، پارکینگ ها و آشپزخانه ها استفاده می شود. همچنین وجود رنگ بندی های مختلف از این سنگ باعث شده است که از این سنگ برای به اهداف زیبا سازی و تزیین نمای داخلی ساختمان ها همچون راه رو ها، بالکن ها بسیار مورد استفاده قرار گیرد.

فروشنده سنگ تراونیکس محلات

فروشنده سنگ تراونیکس محلات

 کاربرد بسیار گسترده ی سنگ تراونیکس در امور عمرانی و ساختمان سازی، باعث گسترش تقاضا و خرید و فروش این نوع سنگ ها که ترکیبی از سنگ مرمر و سنگ تراورتن است، در سطح بازارهای خرید و فروش مصالح ساختمانی شده است. در همین راستا افراد و شرکت های بسیاری اقدام به سرمایه‌گذاری در این زمینه و فروش سنگ تراونیکس محلات کردند. همان طور که گفته شد شهرستان محلات یکی از معتبرترین و مطرح ترین مراکز تولید سنگ تراونیکس به شمار می رود. همچنین از مطرح ترین مراکز فروشنده سنگ محلات، “گروه تولیدی سنگ شاهرخ” را می توان نام برد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت فروش سنگ تراونیکس نطنز

مدتهاست که استفاده از سنگ در ساختمان سازی بسیار محبوب شده و به دلیل زیبایی و استحکام در اکثر ساختمان سازی ها به کار می‌روند و مشتری های زیادی دارند. سنگ تر

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: علی تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09132045650

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: sangvaraghe@

instagram icon اینستاگرام: alitabeshsang@

email icon ایمیل: alitabesh@hotmail.com