فروش سنگ
خانه / سنگ چینی / فروش مستقیم سنگ چینی حیاط

فروش مستقیم سنگ چینی حیاط

از محوب ترین نوع سنگ های موجود در بازار برای سنگ فرش کردن حیاط خانه سنگ چینی است. سنگ چینی حیاط در سراسر کشور یافت می شود. 

شما برای خریدن سنگ چینی حیاط  می توانید به مراکز فروش مستقیم سنگ چینی در سراسر کشور مراجعه کنید.

 

فروش مستقیم سنگ چینی حیاط

ضخامت سنگ چینی حیاط چقدر است؟

ضخامت سنگ چینی حیاط چقدر است؟ سنگ های چینی به دلیل زیبایی و همچنین استحکام و طول عمری که دارند، مورد توجه بسیاری از مردم است و اغلب مردم از سنگ چینی برای نما بیرونی و یا سنگ فرش کردن حیاط از آن استفاده می کنند. 

سنگ چینی بر خلاف استحکام و طول عمر بالای که دارد، ضخامت آن نسبت به سایر سنگ ها بسیار کم تر است. ضخامت سنگ چینی متفاوت است. سنگ های چینی با توجه به محل معدن خود ضخامت متفاوتی دارند. سنگ چینی موجود که از معادن موجود در ایران استخراج می شوند معمولاً ضخامت بین ۱۲ تا ۲۲ میلی متر را دارند. 

هر چند که سنگ های چینی نسبت به سایر سنگ ها ضخامت کم تر دارند اما به دلیل مقاومت و استحکام و طول عمر بالای که دارند مورد توجه مردم قرار گرفته و از این نوع سنگ معمولاً برای سنگ فرش کردن کف حیاط و یا گاهی نمای بیرون ساختمان استفاده می کنند. 

سنگ های چینی به دلیل اینکه ضخامت کم تری نسبت به سایر سنگ ها دارند، بسیاری از مردم بر این باور اند که این سنگ ها در برابر تغییرات دما از مقاومت کمی برخوردار است، با توجه به تحقیقات که انجام گرفته است مشخص شده که این سنگ به دلیل جنسی که دارد می توانید عایق خوبی برای دما و آب می باشند. 

در پایان می توان گفت که ضخامت سنگ های چینی حیاط متفاوت است و شما می توانید سنگ چینی با ضخامت قابل قبول خود را انتخاب کنید ولی معمولاً از سنگ های چینی با ضخامت ۱۲ تا ۱۵ میلی تر برای کف حیاط استفاده می کنند. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در انواع سنگ های چینی حیاط و ضخامت مناسب آن می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

تولید کننده سنگ چینی حیاط

تولید کننده سنگ چینی حیاط تولید کنندگان بسیار در داخل کشور وجود دارند که در زمینه تولید سنگ حیاط کار می کنند. از بین این شرکت های بسیاری از آنها به کار استخراج سنگ چینی ار معادن موجود در کشور و فراوری آن می پردازند. 

با توجه به معادن فراوان سنگ چینی که در داخل کشور وجود دارند بسیاری از تولید کنندگان به کار استخراج این سنگ از معادن و صادر کردن آن مشغول هستند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت فروش سنگ چینی مشکی

اگر قصد خریداری سنگ چینی به خصوص سنگ چینی مشکی را دارید پس توجه داشته باشید که این سنگ ها را از شرکت های فروش معتبر سنگ که دارای مجوزهای لازم می باشند و محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: علی تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09132045650

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: sangvaraghe@

instagram icon اینستاگرام: alitabeshsang@

email icon ایمیل: alitabesh@hotmail.com