فروش سنگ
خانه / سنگ ساختمانی / مراکز پخش سنگ ساختمانی سبز

مراکز پخش سنگ ساختمانی سبز

 سنگ ساختمانی سبز، یکی از انواع مهم و پرکاربرد سنگ های ساختمانی در عرصه ساخت و ساز امروزی به شمار می رود. از جمله مهمترین ویژگی هایی که برای سنگ ساختمانی سبز عنوان شده است، مقاومت در برابر نفوذ آب، حرارت و رطوبت می باشد.

مراکز پخش سنگ ساختمانی سبز

ویژگی های سنگ ساختمانی سبز

ویژگی های سنگ ساختمانی سبز

سنگ های ساختمانی یکی از اجزای مهم در پیدایش و ساخته شدن ساختمانی مستحکم و در عین حال زیبا هستند. این سنگ ها تاثیر بسزایی در تعیین زیبایی یک بنا دارند که برای انتخاب نوع و رنگ آن ها افراد نیاز دارند تا آشنایی کافی و وافی را با ویژگی سنگ ساختمانی داشته باشند. یکی از مهم ترین اطلاعاتی که لازم است افراد قبل از تصمیم گیری برای نوع سنگ ساختمانی به کار برده شده در ساختمانشان داشته باشند، میزان استحکام انواع سنگ های ساختمانی است.

یکی از عرصه های مهم تزیین نمای بیرونی ساختمان ها، استفاده از سنگ های ساختمانی است. همچنین یکی از زیباترین و محبوب ترین سنگ های ساختمانی که از آن برای تزیین نمای بیرونی ساختمان ها استفاده می شود، سنگ‌ساختمانی سبز است. این سنگ دارای ویژگی‌های بخصوصی چون استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر اثرات مخرب محیطی، قابلیت شکل پذیری و برش پذیری در اندازه های مختلف، داشتن امکان شستشو و نظافت، دارا بودن استحکام بالا در برابر حرارت و رطوبت و عدم نفوذ پذیری در برابر آب اشاره کرد.

یکی از ویژگی های سنگ سبز است، دارا بودن رنگ بندی های متفاوت و بخصوصی است که موجب محبوبیت این نوع سنگ های ساختمانی در بین متقاضیان زیبا سازی نمای بیرونی ساختمان های خود و همچنین در بین ساختمان سازان و پیمانکاران گشته است. البته از سنگ های ساختمانی تنها در ساخت و تزیین نمای بیرونی ساختمان ها استفاده نمی شود. از جمله کاربردهای دیگر  سنگ های ساختمانی می توان به استفاده از آن ها در ساخت پله ها و همچنین کف پارکینگ ها اشاره کرد .بنابراین از سنگ های ساختمانی در نمای داخلی ساختمان ها نیز استفاده های گوناگونی می شود.

کارخانه فروش سنگ ساختمانی

کارخانه فروش سنگ ساختمانی

 با توجه به کاربردهای گوناگونی که برای انواع سنگ های ساختمانی از جمله سنگ ساختمانی سبز مطرح شد که از مهم ترین آن ها قابلیت شستشو و مقاومت در برابر نفوذ آب، حرارت و رطوبت است، امروزه کارخانه ها و مراکز تولیدی بسیاری وارد عرصه خرید و فروش  این نوع از سنگ ها شده اند. مطرح ترین کارخانه فروش سنگ ساختمانی در کشور، مرکز تولیدی سنگ شاهرخ است که در عرصه تولید و توزیع انواع سنگ های ساختمانی از جمله سنگ ساختمانی سبز فعالیت دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده سنگ ساختمانی اصفهان

سنگ ها مدتهاست یکی از مصالح اصلی در ساخت ساختمان است. سنگ به دلیل زیبایی و استحکام بالا کاربرد بسیاری در امر ساختمان سازی چه در محیط داخلی و چه در محیط خارجی سا

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: علی تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09132045650

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: sangvaraghe@

instagram icon اینستاگرام: alitabeshsang@

email icon ایمیل: alitabesh@hotmail.com