فروش سنگ
خانه / سنگ گرانیت / کارخانه سنگ گرانیت اسلب

کارخانه سنگ گرانیت اسلب

سنگ گرانیت اسلب نوعی از انواع سنگ های گرانیتی و یا به اصطلاح کوپ سنگ هاست که دارای ابعادی بزرگتر از سایر سنگهای گرانیت می باشد.

کارخانه سنگ گرانیت اسلب دارای تجهیزاتی بزرگتر از سایر کارخانه های سنگ گرانیت می باشد و نیز هزینه های بیشتری را برای تولید سنگهای گرانیتی اسلب متحمل می‌شود.

اسلب نام نوعی برش سنگ است و ارتباطی با اقسام سنگ از جمله گرانیتی بودن، مرمریتی بودن و یا سایر موارد ندارد.

کارخانه سنگ گرانیت اسلب

مشخصات سنگ گرانیت اسلب

مشخصات سنگ گرانیت اسلب

در واقع به سنگ های گرانیتی یکپارچه و یک تکه بزرگ، اسلب گرانیتی گفته می‌شود، که دارای انواع رنگ بندی های زیبا و خیره کننده همراه با رگه های طبیعی و جلوه گر بر نمای ساختمان و یا قسمتهای دیگر هر بنا است.

 سنگ اسلب گرانیتی برای کارخانه سازنده و یا در واقع پردازنده آن شامل هزینه‌های بسیار بالایی می باشد چرا که تولید این سنگ ها درون کارخانه و به عبارتی برش آن ها نیازمند تجهیزات و ابزارآلات محکمتر و با ظرافت بیشتری نسبت به سنگ های آهکی است.

همه شما می دانید که سنگ های آهکی از استحکام کمتری نسبت به سنگ های اسلب گرانیتی برخوردار هستند پس در نتیجه افرادی که در ساخت ساختمان ها پل ها و مناظر شهری و سایر بناهای مهم نسبت به هزینه بنا اهمیت چندانی نمی دهند، سعی می‌کنند تا با به کارگیری سنگهای اسلب گرانیتی بنای خود را خیره کننده، زیبا، یکپارچه و شکوهمند سازند.

از سنگهای اسلب گرانیتی در کف پوش ها و محوطه های زیبا بسیار به کار برده می شود و مهندسانی که نسبت به خیره کنندگی بناها از نظر رنگ و لعاب و جلای نما و همچنین برق زدن کف و یکپارچه بودن آن حساس هستند به طور معمول ناگزیر به انتخاب سنگ اسلب گرانیتی می شوند.

خرید سنگ گرانیت اسلب با کیفیت

خرید سنگ گرانیت اسلب با کیفیت اما خرید سنگ گرانیتی اسلب برای مهندسین و پیمانکاران مقرون به صرفه نیست ولی در صورتی که مجری طرح بنا به صلاحدید مدیران پروژه نسبت به شکوهمند تر ساختن بنا تصمیم گرفته و عزم خود را جذب کنند، در نتیجه چاره ای پیش روی خود به جز انتخاب سنگ اسلب گرانیتی از کارخانه و مراکز فروش این سنگ ها نمی بینند.

پیشنهاد ما به شما سازندگان و بنا کنندگان سازه های باشکوه این است که حتماً از مراکز خرید و فروش و کارخانه های سنگ اسلب گرانیتی، این سنگ را برای هرچه زیباتر ساختن ساختمان، نمای آن و یا کف بنای خود انتخاب کنید.

امروزه در کشور عزیزمان همچون سایر کشورهای پیشرفته و توسعه یافته برای زیباتر ساختن بنا هایی با معماری باشکوه از جمله معماری های ایران باستان روم و نیز معماری های مدرن و اروپایی از سنگ اسلب گرانیتی با رگه های طلایی و یا یشمی و در سایزها و ابعاد متفاوت استفاده می‌شود که نیز دارای رنگ های بسیار زیبا و متنوعی هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هانیه صباغی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151860945
پست الکترونیکی: h.sabaghi11@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع سنگ گرانیت ساختمانی

سنگ گرانیت یک نمونه از سنگ ‌های بادوام و بسیار سخت می باشد و قابلیت صیقل پذیری زیادی دارد و غالباً در رنگ های شکلاتی، قرمز، آبی، سبز، سیاه و قهوه‌ ای در بازار

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: علی تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09132045650

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: sangvaraghe@

instagram icon اینستاگرام: alitabeshsang@

email icon ایمیل: alitabesh@hotmail.com